Czas na innowację. Przenosimy gastronomię w XXI wiek!

Skontaktuj się z nami
WIĘCEJ INFORMACJI

Automatyczny barman:
Innowacyjny pomysł na biznes

Zarabiaj już od pierwszej imprezy!

O nas

W ciągu dwóch lat sprzedaliśmy ponad 150 maszyn, które do teraz działają bezawaryjnie. Maszyna jest wykonana z wysokiej klasy podzespołów, co daje gwarancję niezawodności. Dodatkowo Barmix jest bardzo prosty w obsłudze oraz utrzymaniu.

Barmix to absolutna nowość!

Idealny dodatek do Twojej działalności.

Barmix to coś więcej niż barman na imprezę.


To innowacja, która może stanowić idealne uzupełnienie Twojej oferty. Wynajmujesz fotobudki lub napisy love? Jesteś fotografem lub DJ? Obsługujesz wesela?


Dodaj do swojej oferty BARMIX już teraz!

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

Przykłady użycia

Barmix jest wykorzystywany głównie na różnego rodzaju imprezach. Prym wiodą zwłaszcza wesela, imprezy firmowe, urodziny, imieniny, jubileusze, czy inne eventy.

Barmix Express – swoje główne zastosowanie znajduje w branży HoReCa. Jest mniejszy oraz lżejszy od swojego starszego brata. Zamiast pojemników stoją butelki.

Barmix Optimale – swoje główne zastosowanie znajduje w modelu biznesowym opartym na najmie krótkoterminowym. Posiada duże pojemniki o całkowitej pojemności 28l.

Korzyści

Zwiększ innowacyjność swojego biznesu i wyprzedź konkurencję!

NIEZAWODNOŚĆ

W ciągu dwóch lat sprzedaliśmy ponad 150 maszyn, które do teraz działają bezawaryjnie. Maszyna jest wykonana z wysokiej klasy podzespołów, co daje gwarancję niezawodności.

Barmix może być stosowany jako automat bezobsługowy, dlatego może pozostać bez Twojego ciągłego nadzoru w trakcie imprezy. Jedno napełnienie wystarcza na wydanie 70-80 drinków.

Zwiększ innowacyjność swojego biznesu i wyprzedź konkurencję!

FINANSOWANIE

Naszym klientom oferujemy możliwość leasingu oraz kredytowania Barmixu. Współpracujemy w tym zakresie z wieloma bankami. BARMIX dostępny już od 315 ,- netto miesięcznie

Barmix to POLSKI PRODUKT, serwis mamy na miejscu. Udzielamy wsparcia technicznego – jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24/h. Roczna gwarancja, z możliwością przedłużenia.

GWARANCJA ORAZ SERWIS

150

maszyn na rynku

1500

obsłużonych imprez

175k

przygotowanych drinków

15

sekund na przygotowanie drinka

Wyjątkowa atrakcja na weselu

Doposażenie baru

Atrakcyjny gadżet na konferencje

Wieczór kawalerski? Impreza firmowa?

Zaskocz Gości

Oszczędź czas

Dysponujemy siecią dystrybucji w całym kraju. Showroom i siedziba znajduje się w Rybniku.

Gdzie jesteśmy?

44-200 Rybnik, Business Center K1

kontakt@barmix.com.pl
509 029 155

Opinie naszych Klientów

Poniżej krótkie opinie naszych klientów

Jesteśmy mega zadowoleni a nasi goście byli mega oczarowani barmixem. Jest to coś całkiem innego niż barman na weselu. Niezawodny, szybki w obsłudze i co najważniejsze robi przepyszne drinki! Polecam z całego serca

Anita

Mariusz

Bez wątpienia nowość na rynku, której warto przyjrzeć się z bliska. Organizujesz imprezę, wesele czy po prostu chcesz mieć kogoś kto zadba o drinki na Twojej imprezie? Przepyszne drinki, brak konieczności zatrudniania barmana, doskonała jakość - BARMIX POLECAM!!

Agnieszka

Barmix był jedną z atrakcji na Naszym weselu i powiem szczerze - zrobił robotę! My zadowoleni, goście tak samo - normalnie tworzyły się kolejki! Polecam serdecznie - sprawdzi się na każdej uroczystości!

Jesteś gotowy na dodatkowy zarobek?

Poznaj naszą ofertę