gwarancja i serwis
07
Paź

Gwarancja, serwis i konserwacja Barmixu

Dajemy roczną gwarancję i pomoc przez całą dobę

Barmix, automatyczny barman to nowość na rynku weselnym i eventowym, który do 15 sekund przygotowuje wyśmienite drinki z procentami lub bez. Jesteśmy dumni, że jest to maszyna produkowana w Polsce. Kupując Barmix, otrzymujesz na niego roczną gwarancję (wersja standard) oraz pomoc przez całą dobę w przypadku jakichkolwiek awarii.

wniosek - urząd pracy

Gwarancja i serwis

Po ustaleniu warunków umowy klient otrzymuje urządzenie do tygodnia czasu. Producent zapewnia niezawodność działania automatu, a zwrot z inwestycji następuje po upływie 12-18 miesięcy. Gwarancja na Barmix w wersji standardowej trwa rok z możliwością przedłużenia gwarancji o kolejne lata. W tym czasie wszelkie ewentualne naprawy nie będące winą użytkownika są bezpłatne. Serwis znajduje się na Śląsku.

 – Jeżeli zdarzy się jakaś awaria, to klient może podjechać bezpośrednio do naszego serwisu. Serwis w takim przypadku odbywa się zazwyczaj tego samego dnia – po wcześniejszym umówieniu wizyty – słyszymy od przedstawicieli Barmixu.

Jeżeli do serwisu mamy za daleko lub nie mamy możliwości dostarczenia Barmixu do naprawy, wówczas możemy skorzystać z dwóch dodatkowych opcji.

Do wyboru mamy usługę kurierską za 680 zł netto, która w okresie rocznej gwarancji obejmuje: kuriera, odbiór zapakowanej maszyny, dostarczenie jej do serwisu, zwrot sprawnego urządzenia, koszty naprawy. Jeśli natomiast realizujemy usługę kurierską już po upływie okresu gwarancji, dodatkowo musimy liczyć się z kosztami naprawy.

Drugą opcją jest usługa serwisanta, która będzie nas kosztować: 1 zł / km (transport od nas do punktu serwisu) + 500 zł netto. Taka usługa serwisanta w ramach rocznej gwarancji obejmuje: dojazd, diagnozę, serwis, przegląd urządzenia, koszt komponentów. Jeśli jednak upłynął nam już roczny okres gwarancji, dodatkowo zapłacimy za koszt naprawy.

Przewożenie i konserwacja

Jak przewozić urządzenie do serwisu? Barmix najlepiej transportować pionowo – w pozycji stojącej. Nie każdy jednak ma taką możliwość, więc można przewozić maszynę również na leżąco  – na plecach, drzwi serwisowe są wtedy na spodzie.

Kiedy ktoś zdecyduje się na opcję z kurierem to najlepiej zapakować maszynę w case, który jest dostępny w naszej ofercie.

Jak właściwie konserwować maszynę, aby na długo była sprawna? Okazuje się, że czyszczenie urządzenia jest bardzo proste.

– Wystarczy do jednego pojemnika wlać wodę w temperaturze 60-70 stopni, żeby pozostałości po syropach oraz sokach w rurkach i pompce zostały dokładnie wypłukane. Tak przeczyszczamy wszystkie 8 pompek. Czyścimy tak długo aż pojawi się przezroczysta ciecz. Proponujemy również, aby co jakiś czas tę czynność wykonać z użyciem dedykowanego przez nas płynu dezynfekującego – słyszymy od przedstawicieli Barmixu.

Przeczytaj również artykuł Co warto wiedzieć przed zakupem Barmixu?