Automatyczny barman

Czas na innowację. Przenosimy gastronomię w XXI wiek!
Oczaruj swoich Gości!

WIĘCEJ INFORMACJI

Poznaj szczegóły:

O nas

W ciągu dwóch lat sprzedaliśmy ponad 150 maszyn, które do teraz działają bezawaryjnie. Maszyna jest wykonana z wysokiej klasy podzespołów, co daje gwarancję niezawodności. Dodatkowo Barmix jest bardzo prosty w obsłudze oraz utrzymaniu.

Barmix to absolutna nowość! Przedstawiciele hoteli, sal weselnych, restauracji, pubów i barów, mając w swojej ofercie Barmix, są bardziej atrakcyjni dla swoich Gości. Dodatkowo Barmix usprawnia pracę na barze. 80 drinków zawsze w tych samych proporcjach i to w zaledwie 15 sekund.


Pracownik idealny - pracuje 24/7 - bez urlopu i obowiązku płacenia składek ZUS.

Automatyczny Barman robi drinki z dokładnością do 1 ml w czasie krótszym niż 15 sekund, mamy pewność, że kolejki przy barze nie będą nam straszne. Dodatkowo

mamy możliwość wyboru menu - od 5 do 8 różnych wersji. Każde menu to ok. 11 popularnych drinków. Różnią się głównie podstawowym wykorzystanym alkoholem.

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

YOUR STRONG POINT

Barmix Express – swoje główne zastosowanie znajduje w branży HoReCa. Jest mniejszy oraz lżejszy od swojego starszego brata. Zamiast pojemników stoją butelki.

Barmix Optimale – swoje główne zastosowanie znajduje w modelu biznesowym opartym na najmie krótkoterminowym. Posiada duże pojemniki o całkowitej pojemności 28l.

Korzyści

Zwiększ innowacyjność swojego biznesu i wyprzedź konkurencję!

NIEZAWODNOŚĆ

W ciągu dwóch lat sprzedaliśmy ponad 150 maszyn, które do teraz działają bezawaryjnie. Maszyna jest wykonana z wysokiej klasy podzespołów, co daje gwarancję niezawodności.

Barmix jest zawsze gotowy do pracy 24/h! Drinki wyglądają identycznie jak te zrobione przez profesjonalnego barmana. Drinki są nalewane zawsze w tych samych proporcjach.

OSZCZĘDNOŚĆ DZIĘKI AUTOMATYZACJI

FINANSOWANIE

Naszym klientom oferujemy możliwość leasingu oraz kredytowania Barmixu. Współpracujemy w tym zakresie z wieloma bankami. BARMIX dostępny już od 315 ,- netto miesięcznie

Barmix to POLSKI PRODUKT, serwis mamy na miejscu. Udzielamy wsparcia technicznego – jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24/h. Roczna gwarancja, z możliwością przedłużenia.

GWARANCJA ORAZ SERWIS

150

maszyn na rynku

1500

obsłużonych imprez

175k

przygotowanych drinków

15

sekund na przygotowanie drinka

Przykłady użycia

Barmix jest wykorzystywany głównie na różnego rodzaju imprezach. Prym wiodą zwłaszcza wesela, imprezy firmowe, urodziny, imieniny, jubileusze, czy inne eventy.

Wyjątkowa atrakcja na weselu

Doposażenie baru

Atrakcyjny gadżet na konferencje

Wieczór kawalerski? Impreza firmowa?

Zaskocz Gości

Oszczędź czas

Dysponujemy siecią dystrybucji w całym kraju. Showroom i siedziba znajduje się w Rybniku.

Gdzie jesteśmy?

44-200 Rybnik, Business Center K1

kontakt@barmix.com.pl
509 029 155

Opinie naszych Klientów

Poniżej krótkie opinie naszych klientów

Jesteśmy mega zadowoleni a nasi goście byli mega oczarowani barmixem. Jest to coś całkiem innego niż barman na weselu. Niezawodny, szybki w obsłudze i co najważniejsze robi przepyszne drinki! Polecam z całego serca

Anita

Mariusz

Bez wątpienia nowość na rynku, której warto przyjrzeć się z bliska. Organizujesz imprezę, wesele czy po prostu chcesz mieć kogoś kto zadba o drinki na Twojej imprezie? Przepyszne drinki, brak konieczności zatrudniania barmana, doskonała jakość - BARMIX POLECAM!!

Agnieszka

Barmix był jedną z atrakcji na Naszym weselu i powiem szczerze - zrobił robotę! My zadowoleni, goście tak samo - normalnie tworzyły się kolejki! Polecam serdecznie - sprawdzi się na każdej uroczystości!

Jesteś gotowy na innowacje?

Poznaj naszą ofertę