barmix automatyczny barman
17
Lip

Automatyczny barman, którego nie może zabraknąć na Twoim weselu

Wesele dopracowane w szczegółach, dokładnie ustalony program imprezy, ale brakuje tej kropki nad i, czyli jakiejś atrakcji, jaką Twoi goście zapamiętają na długo? Zastanawiasz się, co to może być, a nie chcesz przepłacać. Nagle ktoś mówi Barmix… W pierwszej chwili zastanawiasz się, co to za wynalazek. Czytasz na ten temat i nagle mówisz: Eureka! To jest to! Czy Barmix spełni Twoje oczekiwania? Jesteśmy przekonani, że tak. Dlaczego? Wyjaśnijmy.

barmix automatyczny barman
barmix automatyczny barman

Po pierwsze: funkcjonalność

            Barmix to automatyczny barman, który wyglądem przypomina większy ekspres do kawy, ale służy do przygotowania kolorowych drinków z procentami oraz koktajli bezalkoholowych. Maszyna ma solidną konstrukcję stalową ocynkowaną, jest wysoka na 75 centymetrów, szeroka na 70 centymetrów i głęboka na 45 centymetrów. Automat waży 45 kilogramów. Barmix posiada 8 zaprogramowanych menu, po 10 drinków w każdym, co daje kombinację 80 różnych napojów. Koktajle alkoholowe lub bez procentów są przygotowywane na bazie: wódki, białego rumu, ginu, whisky oraz malibu, a w każdej opcji menu jest zawarty przynajmniej jeden drink bezalkoholowy. Dla każdego coś innego.

Po drugie: wyjątkowy design

            Barmix posiada osiem komór, do których wlewa się wybrane przez nas rodzaje alkoholi i soki oraz napoje, w zależności od rodzaju menu, na jakie się zdecydujemy. Poniżej ośmiu komór, które posiadają czujniki zawartości napojów, znajdują się stanowiska, gdzie ustawiamy szklanki, w których pojawią się nasze ulubione koktajle. Maszyna jest na tyle inteligentna, że również wykrywa szklanki poprzez specjalne czujniki zainstalowane w konstrukcji.

            Na obudowie Barmixu znajduje się klawiatura z numerami, poprzez którą wybieramy ulubiony drink oraz wyświetlacz LCD: 10 cm x 3 cm, na którym pojawiają się wskazówki, jak możemy krok po kroku przygotować swój ulubiony napój. Stopień napełnienia ośmiu komór – prostokątnych pojemników do wlewania pokazuje specjalna iluminacja świetlna, która pięknie świeci wieczorową porą i przyciąga uwagę gości – wariacja kolorów zachwyca! Dlatego patrząc na urządzenie, od razu wiemy, kiedy zaczyna brakować jakiegoś składnika (alkoholu, soku, czy innego napoju). Wisienką na torcie jest podświetlany napis Barmix na maszynie, który głęboko zapada w pamięć.

Po trzecie: Szybkość obsługi

            Obsługa Barmixu jest bardzo prosta i intuicyjna. Po kliknięciu w odpowiedni przycisk na klawiaturze automatu wybieramy recepturę koktajlu z procentami bądź też nie. Możliwość dozowania alkoholu od 0 ml aż do 80 ml (możemy wspomagać się informacjami, jakie pojawiają się na wbudowanym w urządzenie tablecie). Przygotowany napój Barmix serwuje nam z dokładnością do 1 mililitra. Czas oczekiwania na jeden drink to maksymalnie 15 sekund.

            Bez obaw: Barmix będzie działać podczas całej naszej imprezy! Gdy zacznie brakować jakiegoś napoju, bez problemu zauważymy to, patrząc na każdą z komór urządzenia, służących do wlewania płynów. Wtedy wystarczy zrobić dolewkę, która zajmie zaledwie kilka sekund. Uzupełnienie wszystkich zbiorników do pełna starcza na przygotowanie nawet 65 drinków podczas jednej imprezy. Aby maszyna działała, należy ją oczywiście podłączyć do prądu (napięcie: 230 V 50 Hz). Co ciekawe –  średnie miesięczne zużycie prądu przez Barmix to tylko 9 kW.

Po czwarte: atrakcyjna cena

            Wynajęcie Barmixu na wesele lub inny event kosztuje 999 złotych. To i tak zdecydowanie mniej niż cena, jaką musimy zapłacić profesjonalnemu barmanowi – to koszty od 1500 zł wzwyż. W obu przypadkach, czy zdecydujemy się na Barmixa czy na profesjonalnego barmana, musimy jeszcze doliczyć koszty zakupu alkoholi, soków i napojów, jakie posłużą do przygotowania koktajli podczas naszego przyjęcia. Co ważne: Barmix, czyli automatyczny barman może z powodzeniem cieszyć gości przez całą imprezę (nie jest ważne, ile trwa godzin), w porównaniu do “roboty” prawdziwego barmana, który zakończy swoją pracę maksymalnie około północy lub nawet wcześniej.

Po piąte: sprawdzone menu

            Wszystkie rodzaje drinków z oferty Barmixu zostały stworzone według receptur dwóch profesjonalnych polskich barmanów. To my sami wybieramy, decydując się na wynajem Barmixu, jakie menu zaserwujemy gościom na naszej imprezie. Oprócz popularnych drinków, jakie są na topie, jak np.: Blue Lagoon, Mojito, Whisky Sour, Margarita, Tom Collins czy Sex On The Beach, znajdziemy wariacje nowe, które z pewnością przypadną do gustu najbardziej wybrednym smakoszom. Nowością w Barmixie są teraz także shoty takie jak np.: Kamikaze.

Po szóste najważniejsze: opinie zadowolonych gości

            W Internecie możemy poznać wiele opinii osób, które skorzystały już z usług Barmixu. Oto niektóre z nich:

            “Barmix daje możliwości poznania nowych, niesamowitcy drinków. Robi ogromne wrażenie na gościach. Polecam”. Karina

            “Barmix był jedną z atrakcji na naszym weselu i powiem szczerze: zrobił robotę. My zadowoleni, goście tak samo, normalnie tworzyły się kolejki. Polecam serdecznie, bo sprawdzi się na każdej uroczystości”. Agnieszka

            Barmix to rewolucja na rynku evetowym i gastronomicznym. Automat oferuje koktajle i jest ogromną atrakcją na przyjęciach. Wynajęcie Barmixu ma wiele korzyści. Czy chcesz sam się przekonać, czy warto go poznać?